Informacje
Nasi przyjaciele

Pracownicy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bolesławcu i pedagodzy szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w cyklu szkoleń dotyczących interwencji kryzysowej. Odbyły się dwa szkolenia trzydziestogodzinne przeprowadzone przez firmę szkoleniową Grupa Interwencji Psychologicznej i Szkoleń ARCAN – Wojciech Szlagura i Mirosław Madejski.

Pierwsze szkolenie „ Interwencja kryzysowa - podstawy profesjonalnej interwencji” dostarczyło wiedzy i umiejętności na temat skutecznego udzielania pomocy w sytuacjach traumatycznych z udziałem wielu osób.

Drugie szkolenie „ Interwencja kryzysowa w sytuacji utraty - pomoc w przeżywaniu żalu i żałoby” pomoże wspierać dzieci i młodzież oraz ich rodziny w sytuacji śmierci członka rodziny, rozwodu rodziców czy ciężkiej choroby.

Z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu działania uczestnicy szkolenia wysoko ocenili wartość merytoryczną zajęć i wykazali zainteresowania kolejnym tematem dotyczącym pracy z osobami zagrożonymi samobójstwem.

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
59-700 Bolesławiec
ul. Trankiewiczów 11
tel. 757220793
tel.kom. 510 280 136
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lokalizacja