Home
Nasi przyjaciele

Od dnia 16.03.2020r. do odwołania Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ogranicza bezpośredni kontakt z Klientem. W celu uzyskania informacji lub pomocy psychologicznej prosimy o kontakt telefoniczny - tel. 883 222 486 (w godz. 8:00-15:00) lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OfertaDruki

Poradnia

Poradnia jest placówką ogólnodostępną. Korzystanie z jej usług jest dobrowolne i nieodpłatne. Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom i wychowawcom. Wspomagamy rozwój i efektywność uczenia się dzieci i młodzieży. Wspieramy uczniów w wyborze kierunku kształcenia i zawodu.

więcej

Pomoc

Do naszej poradni na badania lub zajęcia terapeutyczne może zgłosić dziecko rodzic lub opiekun prawny oraz sam pełnoletni uczeń. Problemy edukacyjne diagnozujemy przy współudziale szkoły - informacja wychowawcy na temat obserwowanych trudności. Formularze wniosków na badania znajdują się w każdej szkole u pedagoga, w sekretariacie poradni oraz na naszej stronie

więcej

Poradniki

Kącik

nastolatka

Online

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
59-700 Bolesławiec
ul. Trankiewiczów 11
tel. 757322658
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lokalizacja